<---KwP-HacK--->
  Kuiz Me Notepad
 

dim fname
fname=inputbox("Çkemi! Si quheni?")
fname=inputbox("Sa vjet keni? " & fname)
fname=inputbox("Nga jeni?")
fname=inputbox("Si ndjeheni sot?")

etj. beni pyetje cka doni ju
por mos harroni me pare duet

fname=inputbox


dhe kur ta beni save beni keshtu

SAVE AS: kuiz.vbs

Ose Emri.vbs

100% Funksi0n0n Po . Shum leht Osht Veq Ata N0ba qe S'din!!--------------------------------------------------

Posted By KwP-Hack & CoNn3cT

Comments on this page:
Comment posted by Vehbi Asllani, 27.06.2013 um 14:17 (UTC):
Jeni te mrekullueshemAdd comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  KwP-Hack Ka 3 visitors (38 hits) Online.
Mirsevini Në KwP-Hack.De.Tl >Për Qdo Informat Rreth Webit A Po Diqka Tjeter Na Kontaktoni Në E-Mail : KwP-Hack@Live.com & CoNn3cT.-@Live.com
Me RespecT wWw.KwP-Hack.De.Tl
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=