<---KwP-HacK--->
  Si me kriju robot në MSN
 
SI ME KRIJU ROBOT NE MSN

Si me Kriju Robot per msn Kthehu Mbrapa Flishimisht shkarkojm kete program:
http://www.tutoriale-al.org/sasser/image-s/download.jpg(http://kookshare.funpic.de/xDrive/uploads/d3489198e4.zip)
Shkarkojm dhe instalojm programin dhe vizitojm www.hotmail.com dhe hapim nje Email address te re (dmth ate email qe deshironi ta kete roboti).
Me pas hapni programin dhe do tju paraqiten dy fusha, ne njeren japim Email addressen dhe ne tjetren passwordin.
Pasi qe te jepni te dhenat e kerkuara klikoni Enter.

Tash hapim notepadin dhe bejme pytje pergjigje si ne rastin e meposhtem:

Si jeni = Mire ju si jeni?
Cpo ben? = Po ja po rri"

Dmth "Pyetja" "=" "pergjigja"

E ruani kete text dokument.
Hapni programin perseri dhe klikoni ne Open (eshte shenja e folderit te hapur) dhe hapni text dokumetin e ruajtur pakez me pare.
Tash MSNbot-i juaj eshte i gatshem te funksionoj.
--------------------------------------------------
Posted By KwP-Hack & Aw3rLoGyY
Add comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  KwP-Hack Ka 1 visitors (1 hits) Online.
Mirsevini Në KwP-Hack.De.Tl >Për Qdo Informat Rreth Webit A Po Diqka Tjeter Na Kontaktoni Në E-Mail : KwP-Hack@Live.com & CoNn3cT.-@Live.com
Me RespecT wWw.KwP-Hack.De.Tl
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=